TERUGROEPACTIE (Coca-Cola Europacific Partners Belgium) blikken en glazen hervulbare flessen met productiecodes van 328 GE tot en met 338 GE (klik hier voor meer info)
De officiële saus van de Rode Duivels, in partnerschap met de Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB). Een Duitse specialiteit met een vleugje curry toegevoegd aan het Ketjep-recept.
RED DEVILS
THE OFFICIAL SAUCE
Tomatenketchup met curry
Aangezien onze Rode Duivels naar Duitsland gaan voor het EK 2024, wil BK de nadruk zetten op de CurryWürst, een Duitse specialiteit met een vleugje curry toegevoegd aan het Ketjep-recept. De Ketjep is ketchup met tomaaaaaaaten, namelijk heel veel tomaten! Voor de Red Devils saus voegen we de zoetheid van curry toe.
Ja, maar een pomp dien je zelf aan te vragen via info@brusselsketjep.comzij zullen je een pomp opsturen nadat je hen gecontacteerd hebt.
Wij hebben geen pompen voor deze flessen in voorraad.